Kadim Can

Tasarımcı Öğretmen

Memleketim

1988-2008

2007 yılına kadar Sivas'ta yaşadım. Düz lise mezunuyum.  2007-2008 döneminde Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü kazandım ve okumak için İstanbul'a geldim. İstanbul maceram böyle başladı.

Sınıf Öğretmenliği Bölümü

2008-2013

Sınıf öğretmenliği bölümüne severek başlamasam da anlamlı bir şekilde sonuçlandığını söyleyebilirim. 2013 yılında tek dersten kalsam da sonunda diplomayı aldım :) Üniversiteyi iyi ki uzattım, diyorum. Üniversite zamanında bitmeyince meslek ile alakalı son senelerimde güzel anılar biriktirdim. Mesleğime bu anılar çok olumlu yansıdı.

Mesleki Gelişim

2013-2021

Öğretmenlik mesleğine başladığım ilk ay mesleğimi sorgulamaya başladım. Şu sorunun cevabını aradım? Nasıl iyi bir öğretmen olunur? Nasıl faydalı işler yapabilirim? Üretme duygusunu öğretmenlikte bulabilir miyim? Bu soruları hala kendime sorarım. Bu soruların cevabını bulmak içinde hala okuyorum, araştırıyorum, paylaşımlar yapıyorum, üretiyorum, kendimi değerlendiriyorum. 

Mesleğimin ilk beş yılında sürekli okudum. Seminerlere gittim. Öğretmenlerle tanıştım. Benimle ortak düşünceler içinde olan kişiler aradım. Birlikte geçirdiğimiz anlamlı zamanları hep kendim oluşturma gayreti içerisinde oldum. İlk beş yıl boyunca bunu sağladım. Teknoloji, sınıf yönetimi, ders tasarımı ... yazmaya devam edeceğim... :)

Pozisyon

Ocak 2023 - Haziran 2024

Bu, Özgeçmiş açıklamanızdır. Bu alanda pozisyonunuzu, eğitim durumunuzu, sertifikalarınızı ve kişisel deneyiminizi eksiksiz biçimde anlatın. İlgili yeteneklerinizi, başarılarınızı ve kariyerinizdeki dönüm noktalarını da ekleyin. Dipnotta yer alan zaman çizelgesini düzenlemeyi unutmayın.

 

Abonelik Formu

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube